«Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда» отримали найгірші відгуки критиків за всю історію франшизи

0
602

Довгоочікувана картина  «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда» отримала найгірший рейтинг на сайті Rotten Tomatoes за всю історію всесвіту «Гаррі Поттера».
Як обіцяє трейлер, у фільмі можна буде побачити як і старих улюблених героїв, так і абсолютно нові обличчя. А ще купу екшену, несподіваних поворотів та інтриг. Але чи так це насправді?

Трохи статистики: станом на сьогодні рейтинг фільму на сайті «Rotten Tomatoes» сягає близько 60%. Слід визнати, що перша частина «Звірів» просунулася не надто недалеко, бо набрала 74% глядацьких симпатій.
Різниця стає очевидною, якщо порівняти стрічки про пригоди Ньюта Скамандера з класичними представниками франшизи – після «Звірів» найнижчий рейтинг має частина «Гаррі Поттер і Орден Фенікса» з 78%. А от решта фільмів про юного чарівника завжди отримували щонайменше 80-90%. Справжнім фурором на «Rotten Tomatoes» була друга частина «Гаррі Поттера і Дарів Смерті» – понад 97% позитивних відгуків. Наступною за прихильністю фанатів і критиків є картина «Гаррі Поттер і В’язень Азкабану» – 90%.
Незважаючи на доволі низькі попередні оцінки, прем’єра фільму ще не відбулася, і все може змінитися. Утім, з-поміж всіх фільмів всесвіту Гаррі Поттера, ще жоден не стартував  настільки невдало.
Стрічка «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда»  з’явиться на екранах вже 16 листопада.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here