Фільм Кіборги подадуть на Оскар від України

0
1042

Нещодавно, 13 січня цього року. Фільм “Кіборги” будуть подавати на участь у кінопремії “Оскар” від України. Про це в ефірі “5 каналу” заявив режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв, передає першоджерело.
“Ми будемо подаватися. Побачимо, як вирішать члени українського оскарівського комітету”, – сказав Сеітаблаєв. Він також розповів про перспективи прокату “Кіборгів” за кордоном: “Я про це мрію. Ми драматургію побудували таким чином, щоб… не тільки в Україні, ми розраховували на західного глядача, принаймні я про це мрію, щоб стрічку побачили, ведуться перемовини зараз з Польщею, з країнами
Прибалтики, з Німеччиною, є зацікавленість в Канаді і США. Ще ніяких договорів не підписано, тільки перемовини. І ми свідомо зробили так побудували архітектоніку нашої розповіді, щоб будь-який глядач, який буде дивитися нашу стрічку, він зрозумів хто є хто і що відбувається. І тому  в нас і двомовність у фільмі присутня, якраз щоб підкреслити, що мова йде про цивілізаційний вибір…
Зараз вже є нібито меморандум із МЗС про показ “Кіборгів” у кожній амбасаді по всьому світові. І Президент підтримує це наше бажання. Таким чином через горизонтальну культурну дипломатію показувати українське кіно”.
Також він зазначив, що переважна більшість міжнародних фестивалів класу А дуже ревно ставиться до прокату стрічки перед тим, як вона потрапляє на фестиваль.
Нагадаємо, раніше Міністерство культури України повідомляло, що у 2018 році на виробництво та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування витратять 500 тисяч гривень.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here