Фільм з мотивів Рея Бредбері “451 градус за Фаренгейтом”

0
675

Знаменитий роман-антиутопія американського письменника Рея Бредбері “451 градус за Фаренгейтом”, який вперше побачив світ у 1952 році, цього року постане у вигляді нової екранізації. Випуском однойменної стрічки зайнявся американський телеканал HBO.


Перший тизер науково-фантастичного фільму “451 градус за Фаренгейтом” з’явився на Youtube-каналі HBO 11 січня. Всього за добу вражаюче відео зібрало більше 35 тисячі переглядів.
Режисером картини став Рамін Бахрані, а ролі Гая Монтега і брандмейстера Бітті дісталися Майклу Бакарі Джордану і Майклу Шеннону. Офіційна прем’єра картини відбудеться навесні цього року.

За сюжетом книги, в романі “451 градус за Фаренгейтом” описується утопічне суспільство, яке спирається на масову культуру і споживче мислення, а всі книги, які змушують замислюватися про життя, підлягають спаленню.
В книзі існують спеціальні “пожежні”, які спалюють книги, а людей, які їх переховують, жахливо карають. Назва роману, за задумом автора, була обрана тому, що, нібито, при цій температурі самозаймається папір – 451 градус.
До слова, у 1966 році кінорежисер Франсуа Трюффо також зняв кольорову стрічку “451 градус за Фаренгейтом” за романом Бредбері, яка стала першою екранізацією твору.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here