Фільм “За 5 кроків до кохання” – офіційний трейлер

0
537


Закохані просто від одного дотику можуть злетіти вище хмар. Але Стеллі вже ніколи цього не відчути. Простір, в якому вони існують, диктує суворі правила – закохані не повинні наближуватися один до одного ближче, ніж на 5 кроків. Вони не можуть навіть торкнутися один одного. Але справжнє кохання не знає меж. Чим сильніші почуття, тим більша спокуса порушити усі правила.
Любов – неймовірна штука. Вона може зруйнувати цілі стіни, підкорювати світи, зцілювати душі. Через її кістозний фіброз дівчині заборонено наближатися до інших людей ближче, ніж на півтори метри. Уся справа в тому, що так вона може їх заразити смертельними бактеріями.

Так Стелла й жила би майже як у ковпаку, якби не зустріла Вілла. У хлопця той же діагноз, але він із цим ще звикнутись не може. Хлопець і дівчина почали багато спілкуватися, незважаючи на всі заборони. Це справжня любов, любов на відстані півтори метри.
Режисером фільму став Джастін Бальдоні, який у цьому амплуа раніше займався створенням 95 епізодів серіалу “Незаймана”. Жанр: драма, мелодрама. Країна: США. Світова прем’єра: 14 березня 2019. Прем’єра в Україні 1 травня 2019.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here