Фінальна картина “Месників” зібрала понад 2 млд. прибутку

0
454

Прем’єрні покази очікуваної стрічки про поєдинок із Таносом відбулись успішно. Перші вихідні кінопоказів уже позаду, другі теж. Чи не із перших кадрів, точніше – черг біля кас, стало зрозуміло, що на фільм очікують приголомшливі прибутки. Постарались сценаристи чи маркетологи, але тільки за перші вихідні стрічка зібрала трохи більше одного мільярда доларів.
До других вихідних ґвалт навколо «Месників» не вщух, радше навпаки – лише набрав обертів. Відтак, за лічені дні кишені фільммейкерів поповнились ще на один мільярд «зелених», що нікого не дивує. Лише всередині країни, у Сполучених Штатах, стрічка зібрала каси у розмірі 145 мільйонів доларів. Було очевидно, що подібні показники – тільки початок.

Що стосовно міжнародної арени, дебют кінокартини пройшов не менш успішно. Серед зарубіжного глядача четверта частина «Месників» зібрала більше одного мільярда американських доларів, наблизивши загальний показник до двох мільярдів. Складно заперечувати, що обійшлось без масштабної рекламної кампанії ще задовго до перших показів на великих екранах.
І серед кінокритиків стрічка відзначилась високими рейтингами. На міжнародному порталі «Rotten Tomatoes» фільм зібрав 95% схвальних відгуків від експертів та 90% – від звичайних користувачів. Що унікально, зважаючи на «всенародне» захоплення фінальною стрічкою «Месників». Так чи інакше, наразі фільм займає п’яту позицію у рейтингу найбільш касових прем’єр в історії кінематографу.

Згідно з прогнозами, «Месники» ще можуть піднятись на кілька сходинок. Тож, супергеройській картині ще доведеться поборотись за першість із «Зоряними війнами», «Аватором» і «Титаніком». Що цікаво, і «свіжа» стрічка про «Капітана Марвел» суттєво не поступилась популярністю. Тільки у внутрішньоамериканському просторі кінокартина зібрала понад 420 мільйонів доларів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here