“Форсаж: Гоббс та Шоу” – вже скоро на великих екранах

0
196


“Форсаж: Гоббс та Шоу” — майбутній американський бойовик з елементами наукової фантастики, який є спін-оффом і дев’ятим за рахунком фільмом серії «Форсаж». Сюжет відбувається через два роки після подій «Форсаж 8» і сконцентрований на персонажах Люку Хоббсі і Деккарді Шоу у виконанні Двейна Джонсона і Джейсона Стейтема відповідно. Також у фільмі знялися Ідріс Ельба, Ванесса Кірбі, Хелен Міррен, Роман Рейнс, Ейса Гонсалес і інші актори.
Закляті супротивники спецагент Гоббс і злочинець Шоу живуть за полярними принципами і ніколи не будуть довіряти один одному. Та у спін-офф культової франшизи «Форсаж» вони змушені об’єднатися, щоб захистити світ від нищівної біологічної атаки.

Режисером стрічки виступив Девід Литч, а сценарій був написаний Крісом Морганом — автором сценаріїв шести попередніх фільмів. Основними продюсерами, контролюючими виробничий процес, є головний продюсер серії Ніл Моріц, а також Двейн Джонсон, Дені Гарсіа, Хірам Гарсіа, Джейсон Стейтем і Кріс Морган.
Виробництво фільму здійснюється компаніями Original Film, Seven Bucks Productions і Chris Morgan Productions. Вихід фільму у кінотеатральний прокат в США відбудеться 2 серпня 2019 року, а в Україні — 1 серпня 2019.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here