“Хеловін” встановлює рекорд касових зборів у жанрі слешера

0
631


Легендарна франшиза від «Universal Pictures» готується зібрати найбільші каси за усю історію фільму.
Очікуваний фільм із серії «Хеловін», який стане прямим продовження кінострічки 1978-го року, з’явиться на екранах уже на цих вихідних, традиційно – у ніч Хеловіну. Очікується, що касовий збір за три дні показів складе 77,5 мільйонів доларів і стане другим відкриттям жовтня після «Венома», прибуток якого сягнув позначки у 80 мільйонів.
Плануючи покази на вихідні, «Хеловін» розраховує на каси не менші 70  мільйонів доларів, причому вартість фільму складає близько 10 мільйонів. Відгуки кінокритиків переважно схвальні, а за глядацьким голосуванням стрічка отримала «B-plus» на «Cinema Score» – вражаюче, як для звичайного слешера.

Ставши прямим продовженням оригінального «Хеловіна» Джона Карпентера, нова кінострічка ігнорує дев’ять попередніх сиквелів та римейків, і розповідає історію 40 років потому. Головну роль у фільмі зіграє Джеймі Лі Кертіс, знову повернувшись до персонажа Лорі Строуд після фільму «Хеловін: Воскресіння». «Хеловін» 2018-го стане матчем-реваншем «жертви» замаскованого вбивці Майкла Маєрса, у якого уже вдруге перевтілиться Нік Касл.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here