“Хеллбой знову врятує світ”: вражаючий трейлер у мережі

0
455


Пекло опинилось на Землі, знову. Тільки на цей раз світ зустріне його із цілковитою готовністю. Його – тобто іменитого антигероя коміксів Хеллбоя. У четвер вночі кінокомпанія Summit Entertainment випустила яскравий трейлер до очікуваної стрічки про червоного демона.
Вперше ролик до оновленого комікс-фільму «Хеллбой» з’явився ще у грудні минулого року. Тоді ж шанувальники вперше поринули до світу хаосу. Із Девідом Харбором у головній ролі супергерої стануть не такими вже й позитивними, зате як ніколи реалістичними.

До слова, це не перша комікс-історія для Девіда Харбора. Раніше актор з’являвся у «Загоні самогубців» та серіалі «Дуже дивні справи». Що цікаво, у кіно знялась і Міла Йовович. На цей раз, Хеллбой побореться за порятунок світу в Англії. Противником антигероя стане Кривава королева Німуе, вона ж відьма із Середньовіччя.
Сам поєдинок титанів може зруйнувати планету, але без нього, що зрозуміло, не обійтись. Так, подібних колізій у стрічці буде більш ніж достатньо. Зрежисував оновленого «Хеллбоя» Ніл Маршал. Фільм дебютує на великих екранах зовсім скоро, уже 12-го квітня цього року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here