Четвер, 13 Червня, 2024

”Холмс і Ватсон”, різдвяна комедія з тріском провалилась

Комедійний фільм, що вийшов на екрнаи 25 грудня у Британії зазнав значної критики. Етан Кохен, режисер та сценарист, фільму-пародії за мотивами відомої детективної історії Артура Конан Дойля. Шерлок Холмс (Вілл Ферелл) і Доктор  Ватсон (Джон Рейлі) намгаються зупинити свого противника, професора Джима Моріарті (Рейф Файнз), від замаху на вбивство королеви Вікторії (Пам Ферріс).
Критик із The Hollywood Reporter, Франк Шек, так відгукується про фільм: ”Фільм просто убивчо недотепний. Багато талановитих британських акторів змарнували свій час, граючи ролі в цій різвяній комедії. Не дивно, що фільм не був показаний критикам наперед.”

Крім того критик зазначає, що режисер не скористався перевагою зйомок у Англії, а більшість сцен можна було б відзняти повністю у приміщеннях для зйомки. Також він підсумував, що фільм не зміг досягнути приаймні того рівня комедійності, що є в останніх версіях цієї історії із Бенедиктом Камбербетчем чи Робертом Дауні-молодшим.
Жоффрей Макнаб, британський критик дав фільму 2 зірки із 5 можливих. А сам фільм прокоментував так: ”Ферелл знову постає у знайому вигляді блаженної та безглуздої невинності. Його комічні якості все ще бездоганні, але все ж недостатні аби витягти фільм, який був скомпонований таким елементарним способом.” Макнаб зазначає, що фільм розчарував любителів історії Шерлока Холмса.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles