Хвиля мітингуючих у Гонконгу оголосила бойкот проти стрічки “Мулан”

0
305


Чи не головне правило голлівудського зіркового бомонду – не чіпати справ політичних. У протилежному випадку, будь готовий розпрощатись зі своєю кар’єрою. Або, щонайменше, із половиною шанувальників. Подібної помилки припустилась і виконавиця головної ролі в екранізації мультфільму «Мулан», вона ж Лю Іфей. Акторка публічно виступила на бік правоохоронців у контексті кривавих мітингів у Гонконгу.
«Я підтримую поліцію Гонконгу. Можете тепер нападати на мене. Який сором для Гонконга», – висловилась американська акторка азіатського походження на китайській соціальній платформі за назвою «Weibo». До резонансного коментаря знаменитість додала й посилання на провладний ресурс із більш об’ємним матеріалом на зазначену тему.
Миттєво користувачі мережі проголосили бойкот своїй колишній улюбленеці, вигадали й однойменний хештег #BoycottMulan. Що очікувано, усенародне обурення Китаю зачепило й власне імениту екранізацію від Disney. Юзери не лише звинуватили Лю Іфей у підтримці жорстокості поліції, але й зауважили, що, з огляду на громадянство знаменитості, вона не має морального права обговорювати конфлікт у чужій для неї країні.


Разом з тим, мережа заявила, що подібним рішенням Лю цілковито зіпсувала образ своєї впізнаваної героїні із фільму «Мулан» – войовничої жінки, що ладна віддати все задля добробуту своєї країни. Як підтвердження хейтери знаменитості оприлюднили трагічні кадри понівечених жінок-парамедиків у Гонконгу, яких, мовляв, голлівудська акторка засуджує за бунтівні настрої.
«Гляньте, як поліція Гонконгу поводиться із мітингуючими жінками. Сором Лю Іфей, виконавиці ролі Мулан, яка повинна була продемонструвати силу жінок. Але вона не стоїть поруч з нами, а натомість підтримує жорстоку поліцію Гонконгу, сором їй», – вигукують ненависники Лю на додачу до провокативних кадрів кривавого побиття парамедиків на мітингу.
Менше з тим, власне у китайській соціальній мережі Іфей зібрала понад сімдесят тисяч вподобань. З огляду на все, знаменитість підтримали усі ті, що на мітинг виходити відмовились. У будь-якому разі, під прицілом опинилась не лише категорично налаштована акторка, але й студія Disney, із якою вона наразі співпрацює.

Варто зауважити, що мітинги у Китаї розпочались ще на початку літа. Причиною всенародного обурення став неприйнятний законопроект, який вимушує Гонконг розшукувати для материкової частини КНР усіх тих, що коли-небудь підозрювались у правопорушеннях чи злочинах та не відбули свого законного покарання. Хоча й рішення було прийняте не без тиску з боку правлячої верхівки, його наслідки виявились вкрай неприпустимими.
Голова місцевої адміністрації Керрі Лам не лише використовувала сльозогінний газ серед невинних натовпів протестуючих, але й наказувала поліції починати діяти жорсткіше. Що ж, не тільки найбільша за останні десятиріччя криза спіткала Гонконг, але й небувалий громадянський конфлікт.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here