Індіана Джонс повертається у новому фільмі

0
981

Схоже, що Харісон Форд поки не збирається покидати роль відважного авантюриста, бо заявив, що зніметься у принаймі ще одному фільмі про Індіану Джонса.
Останній фільм про пригоди археолога, «Індіана Джонс та Королівство Хрустального Черепа», вийшов ще у 2008 році, й отримав змішані оцінки від критиків. Тоді більшість фанатів вирішили, що це останній фільм про Індіану з Фордом в головній ролі, зважаючи на його поважний вік. Проте Стівен Спілберг, режисер майже всіх картин про авантюриста, заявив, що збирається зняти з Харісоном ще одну стрічку про Джонса.
Це було три роки тому, й з того часу фанатів постійно годували обіцянками, нібито зйомки мають от-от розпочатися, але вихід фільму постійно відкладався.
Утім, в одному з нещодавніх інтерв’ю Харісон Форд заявив, що сценарій нової картини вже в розробці, й всі на нього дуже чекають.

Крім того, нещодавно в медіа була поширена чутка, що 76-річного актора замінить Кріс Пратт, молода зірка Голівуду. На запитання про це Форд відповів: «Або я, або він».
Зважаючи на заяви Спілберга про подальшу участь Харісона у його фільмах, можемо припустити, що роль, все-таки, виконає він.
До того ж, нещодавно режисер стрічки повідомив, що 5 частина пригод археолога з’явиться на екранах 2021 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here