Четвер, 13 Червня, 2024

Капітан Америка може з’явитися у “Чорній вдові”

Історія Капітана Америки отримала зворушливе та цілком логічне завершення у фільмі “Месники: Завершення”, і, здавалося б, на цьому співробітництву Кріса Еванса та Marvel прийшов кінець. Але останнім часом в мережі набирає популярність теорія, згідно з якою Стів Роджерс може отримати невелике камео у “Чорній вдові”.
Наташа Романофф (Скарлетт Йоханссон) та Капітан Америка безумовно були в дуже близьких відносинах, і хоч лояльність Наташі була під питанням під час подій фільму “Перший месник: Громадянська війна”, врешті-решт вона зайняла сторону Стіва Роджерса. Судячи з промо-роликів “Чорної вдови”, фільм, схоже, зосереджений тільки на старій сім’ї Наташі, але відсилання до її нової сім’ї, Месників, звичайно, зробили б стрічку тільки краще.
Можливо, це скоротило б розрив між “Першим месником: Громадянська війна” та “Месниками: Війна нескінченності”, показавши, як і коли Наташа Романофф вирішить приєднатися до Капітана Америки. Логічно припустити, що для цього знадобилася б сцена з закадровим голосом Кепітана або навіть повноцінне камео.
Кріс Еванс навряд відмовився б від невеликого повернення до кіновсесвіту, а ось Marvel напевно обережно підійшли б до нової появи героя після того, як з ним усі попрощалися. Чи виявиться теорія правдивої, можна буде дізнатися вже через декілька місяців. Прем’єра “Чорної вдови” намічена на 5 листопада.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles