Касові збори “Короля Лева” перетнули цифру в 1 млрд доларів

0
308


Найбільш довгоочікувана прем’єра 2019 року виправдала очікування кіноглядачів. З початку прокату, а саме за 12 днів, “Король Лев” зібрав понад 1 мільярд доларів у всьому світі! Про це у вівторок повідомила компанія “Disney”. Стрічка стала римейком однойменного мультфільму 1994 року, який ще 25 років тому назавжди завоював серця глядачів.
“Король Лев” – четвертий фільм, випущений компанією “Disney” цього року, який заробив понад 1 мільярд доларів. Попереду “Месники: завершення”, “Капітан Марвел” і “Аладдін”, при чому останній перетнув цю цифру всього на чотири дні раніше за “Короля Лева”.
Це означає справжній тріумф для багато обговорюваного римейку компанії “Disney”, незважаючи на те, що “Аладдін” і “Король Лев” отримували досить неоднозначні відгуки від критиків.

На фільмом “Disney” працював не один рік, а до озвучування залучили відомих зірок та акторів Голлівуду: Дональд Гловер говорив голосом Сімби, Бейонсе озвучила Налу, Джеймс Ерл Джонс – Муфасу, Чиветел Еджіофор – Шрама. Бейонсе навіть презентувала композицію під назвою “Spirit”, що лунала у сцені, коли Сімба та Нала зустрілися після довгої розлуки.
Джон Фавро, режисер стрічки, на своїй сторінці у Instagram показав прихильникам єдиний справжній кадр у фільмі: “У картині використано 1490 кадрів, створених аніматорами та художниками. Я додав єдиний реальний знімок, який ми зробили у Африці, аби перевірити, чи хтось помітить. Це найперший кадр з фільму, з якого починається коло життя”.


Касові збори “Короля Лева” 1994 року випуску у 2012 році становили 952 мільйони доларів. Мультфільм вважають найкасовішим фільмом “Walt Disney Animation Studios”, і він став по-справжньому культовим. Образи Тімона, Пумби, пісня “Хакуна Матата” неодноразово після прем’єри мультфільму з’являлися у інших стрічках та відомих серіалах, тому про шалену популярність та успіх годі й говорити.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here