Казки стають реальністю у новому трейлері “Аладдіна”

0
329


Світ затамував подих – у мережі з’явився найочікуваній казковий трейлер сезону. Очікували ви чи ні, але культовий персонаж із дитинства таки замайорить на кіноекранах у форматі фільму із «живими» акторами.
Тим часом, як перший тизер до «Аладдіна» розділив прихильників історії на два ворожі табори, повноцінний трейлер не залишив байдужим нікого. Вілл Сміт таки зробив те, що повинен був зробити – додати гумору до класичної розповіді.

За сюжетом фільму, Аладдін вимушений відправитись до Печери Див задля того, щоб вкрасти лампу Джині для Джафара. Втім, що очевидно, події розвиваються дещо інакшим чином. Головний герой знаходить відданого друга в образі міфічного персонажа, що згодом дарує йому «кохання усього життя».
Що стосовно акторської проби Вілла Сміта у ролі міфічного персонажа, то він таки постарався докласти усіх можливих зусиль задля найкращого результату. Зірка кіно навіть простежувала усі інші кінематографічні реалізації франшизи та власне поведінку Джині у кожній з них. Особливу ж увагу він звернув на фільм 1992-го року.

«І згодом це відкрилось для мене. Оскільки Джині персонаж поза часом і простором, то я не намагався додавати до нього чогось радикально нового. Я шаную культурний спадок. Але й без унікальних виявів характеру я теж не обійшовся. Я зробив Джині таким, яким його сприйматимуть сучасні глядачі», – розповідає Вілл Сміт в одному зі своїх недавніх інтерв’ю.
Нагадаємо, очікувана всіма стрічка про іменитого Аладдіна вийде на великі екрани зовсім згодом – уже 24 травня. А поки, режисери інтригують прихильників усе новими вражаючими трейлерами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here