“Кінець ери”: Disney завершив підписання угоди із студією Fox

0
420

Усі титанічні бої та «вічні» поєдинки невдовзі отримають своє логічне завершення. Фінальна гра близько – вона вже розпочалась. Попри перипетії сюжетні, підписання угоди Disney про купівлю студії Fox завершилось. Відтак, зовсім скоро на великих екранах з’являться небувалі симбіози персонажів та світів.
Зранку 20-го березня The Walt Disney Company офіційно завершила процес «поглинання» 21st Century Fox. Вперше про процес злиття кіностудії оголосили ще наприкінці 2017-го року, зазначивши «багатомільярдну» вартість пропозиції. Відтак, права на «Дедпула», «Людей Ікс», «Фантастичну четвірку», франшизу «Аватар» та телехіти «Секретні матеріали» й «Імперія» від сьогодні належать Disney.

«Це – екстраординарний та історичний момент для нас усіх. Це суттєво підвищить цінність нашої компанії в очах шанувальників та акціонерів зокрема», – коментує Роберт Айгер, генеральний директор The Walt Disney Company. А також, додає: «Багатство об’єднаних Disney та Fox створить видатну глобальну мережу розваг, що зовсім скоро дасть початок новій ері кінематографу». Хоча, стосовно долі «Месників» та Marvel поки не відомо.
Нагадаємо, студія Disney також активно готується до запуску власного стримінгового сервісу, подібного до Netflix. Тож, варто очікувати на безліч нових сюжетних постановок із «новопридбаними» персонажами у форматі серіалів (чи фільмів).


Раніше повідомлялось, що після угоди із Disney діти Руперта Мердока стануть мільярдерами. Оскільки прибутки від «поглинання» Fox становлять понад дванадцять мільярдів доларів. Відтак, згодом ці гроші будуть розподілені між спадкоємцями медіамагната. Загалом же за продаж власної студії Мердок отримав близько 71 мільярда доларів – про це повідомила Associated Press.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here