Кіра Найтлі знялась у новому фільмі “Державні таємниці” – офіційний трейлер

0
396


Події розгортаються у 2003 році. Уряди Сполучених Штатів та Великої Британії готують документи, які дали б змогу офіційного нападу на Ірак. Перекладач з китайської Кетрін Ган (Кіра Найтлі), яка працює на британський уряд, випадково натрапляє на електронний лист, у якому йдеться про наказ стежити за дипломатами з Організації Об’єднаних Націй та намагатися знайти компромат на них.
Компрометуючі данні мали слугувати способом шантажу, аби змусити дипломатів проголосувати за вторгнення до Іраку. Кетрін оприлюднює лист, через що отримує звинувачення у розголошенні державної таємниці.

Біографічна драма «Державні таємниці» заснована на реальних подіях. В основу сюжету ліг роман «Шпигун», написаний Томасом та Марсією Мітчел. Режисером та співавтором сценарію до фільму став Ґевін Худ («Гра Ендера», «Цоци», «Люди Ікс: Початок. Россомаха»). У 2006 році Худ отримав премію «Оскар» за кращий фільм іноземною мовою.
Фільм “Державні таємниці” у кінотеатрах зявиться на початку осені цього року. Жанр: біографія, драма, трилер. Режисером фільму став: Ґевін Худ. В головних ролях знімались: Кіра Найтлі, Метью Ґуд, Рейф Файнз, Метт Сміт, Індіра Варма, Майанна Берінг

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here