Квентін Тарантіно зніме третю частину “Убити Білла”

0
360


Фільм “Убити Білла” вважається одним з найуспішніших проектів Квентіна Тарантіно. Режисер давно мріє продовжити історію Беатрікс Киддо, але тільки зараз він підтвердив, що повернеться до цього задуму.
Шанувальники Квентіна Тарантіно по-різному ставляться до обох частин фільму. Хтось каже, що “Убити Білла” кращий твір режисера, але є й ті, хто вважає, що стрічки гарні тільки у візуальному плані, а ось в сценарному поступаються іншим витворам маестро.
Так чи інакше, сам Тарантіно завжди підкреслював, що обожнює цю історію про найманих убивць, а героїню Уми Турман вважає одним з кращих своїх персонажів. Режисер ще в 2004 році роздумував над зйомками триквела, але тоді реалізувати ідею не вдалося. “Сподіваюся, через три роки ми займемося цим фільмом. Я б не хотів просто зняти якусь безглузду пригоду. Наречена просто не заслужила цього”, – зазначав Квентін в одному з недавніх інтерв’ю.
Нагадаємо, що фільм розповідає про Беатрікс Киддо, яка вирішила залишити кримінальний світ заради сімейного щастя. В помсту колишні товариші вбили нареченого і друзів головної героїні. Ну а далі жорстока блондинка у виконанні Уми Турман почала мстити.
У картині Тарантіно використовував всі свої улюблені прийоми, а саме: нелінійне оповідання, акцент на жорстокість і довгі діалоги, що розкривають характери персонажів. Також в дилогії режисер віддав належне азіатській культурі, якою захоплювався з дитинства.

Раніше Ума Турман розповідала, що готова повернутися до ролі Беатрікс Киддо. За сюжетом, придуманому режисером ще в середині 2000-х, дочка однієї з жертв головної героїні збиралася мстити їй за смерть матері. Однак інші деталі історії трималися в секреті.
“Наречена довго і наполегливо боролася. На цей раз у мене виникла нова ідея, здійснити яку, можливо, буде дійсно цікаво”, – поділився Тарантіно.
Ще в 2016 році Квентін заявляв, що хоче зняти тільки 10 фільмів, а потім піти з професії. На думку режисера, творця важливо вчасно зупинитися, інакше його твори перестають бути цікавими глядачеві. Так що “Убити Білла 3” може стати останньою повнометражною картиною Тарантіно.
При цьому повністю відмовлятися від покликання Квентін не має наміру. В інтерв’ю для радіошоу Andy Cohen Live він зізнався, що зараз працює над сценаріями для серіалів і театральних постановок. Так що без роботи дворазовий володар премії “Оскар” точно не залишиться.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here