Маколей Калкін попросився у магічний світ Гаррі Поттера

0
728

Нещодавно вийшов офіційний та остаточний трейлер другої частини “Фантастичних звірів”, який довгий час тримався на першому місці в світових трендах YouTube. “Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда”, прем’єра якого відбудеться вже в листопаді цього року, безумовно найочікуваніша подія для поттероманів (фанатів історії про Гаррі Поттера).

Всесвіт хлопчика, що вижив – це світ, в якому хоче побувати не один захоплений читач чи глядач, і також не один актор, щоб увійти в легенду. Одним з них виявився і Маколей Калкін, що більш відомий світові за роллю винахідливого хлопчака Кевіна МакКалістера у фільмах “Сам удома”.
Актор у своєму твіттері залишив послання для Джоан Роулінг:
“Гей, @jk_rowling, я з Вами! Наджіні може бути ким їй заманеться! Вона сильна жінка/змія. Також, чи не могли б ви мене вписати в наступний фільм? Я Маколей Калкін (з фільму “Сам удома”) і також я Володар сторінок (знайомий з магією)”.


Також актор твітнув і акторові Дену Фоглеру, що зіграв магла Якоба Ковальські:
“Хей, @mrdanfogler, замов слівце за мене. А я тобі зроблю масаж спини за це;). До речі, це я, Маколей Калкін (з “Сам удома 2″/ми друзі в реальному житті)”.
І отримав відповідь на своє повідомлення.

“цікаво… у тебе дуже схожий типаж, як у клану Мелфоїв”, – а потім у наступному коментарі додав. – “чувак, я бачу тебе як випускника школи Ілверморні”.
На що Маколей Калкін відреагував своїм повідомленням: “Хоч може я й виглядаю як Мелфої, але я насправді Гриффіндорець і моїм патронусом є мастиф – така порода собак. Тож це мило!”

Що ж, варто зауважити, що за останні кілька років актор привів себе до ладу і значно покращав на вигляд. Тож, хто зна, можливо, Джоан Роулінг таки погодиться взяти актора на одну з ролей у фільмах про події, що стались задовго до народження “хлопчика, що вижив”, адже є ще безліч історій які можна розповісти про магічний світ Гаррі Поттера.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here