Марго Роббі було страшно грати роль Єлизавети І

0
521

Корлева Єлизавета І, владна жінка, що навією страх, тому Марго Роббі вирішила відмовитись від ролі, коли її попросили зіграти молоду Єлизавету в ”Марії – королеві Шотландській”. Актриса зазначає: ”Ця історична драма була тим, до чого я постійно подумки поверталась. Я не збираюсь брехати, мені було страшно, тож  я спочатку передала цю роль.”

Марго Руббі також зазначає, що Королева Єлизавета І, яку до неї грали такі, актриси як: Джуді Денч, яка отримала оскар в 1998 за  ”Закоханого шекспіра”, Кейт Бланшет отримала кілька винагород за те, що знімалась у двох головних ролях біографіях про Елизавету, Геллен Міррен, що забрала оскар за ”Єлизавета І” (2005). І це далеко не повний список.

На щастя, за словами актриси, режисер Джозі Рурк дуже сильно наполягав, аби Марго Руббі взяла цю роль. Тим паче, справа не в тім, аби вчити когось уроку історії чи наслідувати попередні виконання, необхідно зіграти молоду, могутню, оточену чоловіками, жінку. Так само як і Марія, її кузина та суперниця за англійський трон.
Фільм знятий за однойменною книгою Джона Гі, у якій йдеться про погіршення стосунків між обома королевами, відколи Марія повернулась до Шотландії. Хоч між їхніми героїнями дружба зруйнована, Роббі зазначає, що Сірша Ронан є дуже харизматичною, гарячою і милою, і веселою, і дуже, дуже розумною.  В Україні фільм у прокат вийде 17 грудня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here