Marvel показала прихильникам вирізану сцену з фіналу “Месників”

0
205


Поціновувачі культового сюжету про супергероїв із кіновсесвіту Marvel тільки-но оговтались від трагічної кінцівки завершальної частини «Месників», як у мережі з’явились свідчення про те, що фінал у дійсності міг бути дещо іншим. І, ні, навіть не сподівайтесь, що сценаристи спершу мали у планах повернути усім відомих персонажів до життя. Єдине, що не з’явилось на великих екранах разом із гучною прем’єрою стрічки, так це вирізаний епізод зі сцени прощання.
Хто й досі не дійшов до перегляду неабияк касової супергеройської картини, будьте готові до спойлерів. Втім, з огляду на вкрай активне обговорення фіналу у мережі, на них вже натрапив чи не кожен. Тож, продовжуємо. Четверта частина «Месників» не тільки продемонструвала злагоджену роботу усіх попередніх фільмів, але й відкрила нову, четверту фазу всесвіту Marvel.

Хоча й усі вже давно знали, що от-от у світі улюблених героїв відбудуться радикальні зміни, ніхто й гадки не мав, що усе досягне настільки глобальних масштабів. Із історії прибрали головних героїв – Капітана Америку та Залізну Людину. Загалом же втрат від Війни Нескінченності виявилось на порядок більше. На щастя, шанувальники Marvel таки зуміли оговтатись від побаченого та вже із нетерпінням очікують на перезавантаження кіновсесвіту.
Тим часом, керівники студії і досі не можуть прийти до тями від небаченого успіху та, разом з тим, продовжують уміло користуватись хайпом. І коли прем’єра уже як найбільш касового фільму в історії кіно опинилась позаду, чому би й не випустити у мережу фінал картини, що таки не вийшов на великі екрани? Очільники Marvel довго не думали та знову здивували глядачів сценою з улюбленими героями.

Короткий ролик з’явився на офіційному YouTube-каналі студії та вмить набув шаленої популярності. Зачепив він один із найбільш сльозогінних моментів фільму – власне героїчну смерть Тоні Старка. На відео зображено момент прощання із Залізною Людиною власне на полі бою, на якому тільки-но припинилась війна за життя.
Усі до єдиного схиляються на коліно перед героєм, що віддав своє життя задля порятунку всесвіту та своїх близьких. Хоча, сценаристам подібна постановка видалась не настільки зворушливою, як кадр із похоронами, що повинен був викликати у глядача значно більше емоцій, аніж видовищна мить прощання. Зрештою, після перегляду вирізаного епізоду із подібною логікою погодились далеко не всі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here