Marvel влаштовує кінематографічний марафон

0
821

Величезна купа фанів очікує на вихід фільму Месники: війна нескінченності, прем’єра, якого відбудеться 3 травня, отже, це означає, що АМС – найкрупніша мережа кінотеатрів випустила в світ 31-годинний марафон з кіноперегляду фільмів всесвіту Марвел.
Отже, фанатам варто запасатися енергетиками та пілюлями, щоб витримати таке багатогодинне навантаження. Хоча, для фанів це більше схоже на Едем на Землі, що проіснує більше доби.

Така подія відбувається щорічно перед виходом якоїсь грандіозної частини фільмів, які створені на коміксах. Одного фаната почули, коли він казав: “Я чекав на цей день 10 років”. Ви розумієте, наскільки серйозним вважається цей проект?
І це не перебільшення; Війна нескінченності об’єднала у собі героїв за останнє десятиріччя, починаючи з 2008 року Залізна людина заполонив серця багатьох, коли вийшла перша його екранізація, у головній ролі із Дауні мол.
“Я маю де-кілька годин, щоб перепочити в дорозі, та може, вже між якимись епізодами у фільмах. Взагалі, я впевнений, що мене вистачить на перегляд усіх фільмів” – серйозно налаштований фан ділиться своїми переживаннями.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here