Marvel здобув ще одну нагороду за кращі візуальні ефекти

0
415

Вперше за історію іменитої студії Marvel, стрічка за коміксами здобула нагороду за кращі візуальні ефекти. Фотографічне майбутнє, краща симуляція дійсності та неабияк реалістичне зображення головного антагоніста Таноса – не дивно, що кінокартина «Месники: Війна нескінченності» стала однією із кращих візуалізацій від Marvel.

Між іншим, не обійшовся і без особливої уваги мультфільм про так званого Майлза Моралеса – «нового Павука» та наступника Пітера Паркера. «Людина-павук: Навколо Всесвіту» стала одним із відкриттів року у сфері анімації. Втім, мовиться не тільки про неабияк якісну картинку, але й по-дорослому продуманий сценарій. Відтак, значна частина поціновувачів стрічки знайшлась саме серед «попереднього» покоління.

Анімаційна картина відзначилась нагородою за кращого «оживленого» персонажа, відмінну графіку (кадри у Нью-Йорку) і моделювання ефектів. Провів церемонію нагородження Паттон Осволд, номінант на кращий комедійний альбом.
«Щодня ми приєднуємось до благородної місії. Ми вносимо нашу креативність і ремесло, щоб принести радість у життя глядача», – власне зі сцени вручення премії було висловлену чи не основну мету кінематографа. Слова належать Крістоферу Меледандрі, головному директору Illumination Entertainment.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here