Marvel змусив Людину-Павука покинути Нью-Йорк

0
368

Нова стрічка про культового персонажа коміксів уже з’явилась у форматі трейлера. Кілька кадрів із майбутнього фільму дали зрозуміти, що Пітер Паркер покинув свій дім та тітоньку Мей. Втім, справа не у втечі із Америки. Юний супергерой лише поїхав на екскурсію із класом та не сподівався, що пригоди підуть слідом за ним.

На цей раз, світ опиниться під загрозою елементалів – духів стихій. На великих екранах глядачі зможуть побачити, як Венецію накриє вода. А інші історичні центри Європи охопить шквал вітру та «свідоме» полум’я. Що цікаво, марвелівський фільм одним героєм не обійдеться. Уже за традицією кінокомпанії.

З’явиться новий персонаж. Не без гумору його представили у трейлері: «Щось між Тором і Залізною людиною». Згідно з оригінальними коміксами, це Містеріо – один із трьох суперлиходіїв Людини-Павука. На кіноекранах його зіграє Джек Джилленгол, вперше для всесвіту Marvel. Що стосовно власне головного героя, незмінно, його представить Том Холланд.
Прем’єра стрічки про іменитого Пітера Паркера відбудеться уже цього року – п’ятого липня. А поки, шанувальники «Павучка» переглядають перший трейлер від компанії Marvel.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here