Мейсі Вільямс висловила занепокоєння новими мутантами

0
402


Переосмислення старих франшиз не рідкість для голлівудського кінематографу. На цей раз, американські режисери знову подались до зйомок фільмів про мутантів. Так, «Люди Ікс» знову з’являться на великих екранах в оновленій версії. І знову спробують врятувати світ, але вже від «внутрішньої» небезпеки.
Відтак, Мейсі Вільямс не стрималась, і таки висловила свої враження від майбутньої картини за версією коміксів. Перш за все, коментар пов’язаний із головною роллю її кращої подруги та колеги по знімальному майданчику Софі Тернер, відомій усім як Санта са Старк із «Гри престолів».

Стосовно затримки зйомок майбутніх «мутантів» Вільямс висловилась без жодних упереджень: «Хто знає, коли це у біса з’явиться». Таким чином акторка прокоментувала той факт, що фільммейкери постійно відтягують прем’єрні дати. А також знаменитість додала: «Сподіваюсь, це інтерв’ю змусить усіх поквапитись».
Нагадаємо, спершу творці стрічки «Люди Ікс: Темний Фенікс» обіцяли, що фільм вийде на великі екрани уже у квітні цього року. Втім, зараз факти дещо змістились, у буквальному розумінні. Поки режисери переконують, що картина з’явиться у кінотеатрах до другого серпня цього ж року. Будемо сподіватись, що не пізніше.

Не обійшлась Мейсі Вільямс і без згадки про прийдешній фінал «Гри престолів», у якому вона, без жодних сумнівів, зіграє одну із вирішальних ролей. А поки, у мережі чи не щодня з’являються усе нові трейлери та кадри із знімального майданчику культового серіалу від британської студії HBO.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here