Мері Поппінс повернулась на великі екрани

0
522

Ностальгія – дивне слово, що викликає спогади про минуле у кольорах яскравіших та більш насичених, ніж усе було насправді. Тим не менш, всесвітньовідома стрічка «Мері Поппінс» цьому виняток – цьогоріч Голлівуд цим уміло скористався. Характерна Емілі Блант здивувала прихильників своїм черговим перевтіленням. Акторка зіграла роль у продовженні культової історії про Мері Поппінс – 30 років потому.

Героїня казкових повістей Памели Треверс, що вперше з’явилась на великих екранах у 1964 році, повернулась у резонансному сиквелі. Зрежисував стрічку про лондонську няню-чарівницю Роб Маршалл, раніше відомий своєю роботою над четвертим фільмом франшизи «Пірати Карибського моря».
Зйомки на вулицях британської столиці, нескінченна музика та танці без натяків на втому, невимушена щирість із нотками діснеєвського шарму минулого століття – усе це викликає неабиякий захват та занурює читача у казковий світ історій з дитинства.

Звичайно, більшість юних глядачів навіть уявлення не матимуть про існування оригінального фільму, ще з 60-х. У цьому і полягає винахідливість ідейних авторів. Маршалл реекранізував франшизу «Мері Поппінс» із неабиякою обережністю.
Стилістичну застарілість і приторність розповіді він вдало перенаправив у типовий історичний екскурс. Навіть кожному треку із «Повернення Мері Поппінс» є аналог із фільму 1964-го. За словами кінокритиків, сиквел виявився найкращою роботою режисера з часів «Чикаго».

Прем’єра стрічки в Україні очікується на 3 січня наступного року. Тим часом, покази фільму уже стартували на кінофестивалі у Парижі, на яких була присутня головна акторка «Мері Поппінс» – Емілі Блант.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here