“Месники: війна нескінченності” успіх фільму

0
841

Хоча й фільм “Месники” очікується на кіноекранах лише у травні, зарубіжні критики вже встигли його передивитись та винести свій вердикт щодо стрічки та її майбутнього успіху.
Існує два широко відомих сайти, створених спеціально для кінокритики – Rotten Tomatoes та Metacrіtic; один з них перекладається, як “гнілі помідори” – звичка закидати помідорами артистів, які не сподобалися, прийшла з англосаксонських часів. Цей сайт вбирає в себе усю інформацію про рейтинги та фейли усього, що відбувається у кіновсесвіті.

Цього разу під приціл потрапили “Месники: війна нескінченності”. По рейтингам фільм вважається середнім. Перегнав його “Доктор Стрейндж” та звісно “Чорна пантера”, також ведучими за рейтингами виявилися: “Капітан Америка: цивільна війна”, “Людина-павук”. Та гіршим виявилася “Ера Альтрона”, теж від кіностудії Марвел.
Якими б не були показники, публіка все одно має своїх улюблених героїв серед екранізованих коміксів. Чого тільки варті “Стражі галактики” із скаженим єнотом та Грутом? То ж, цифри – поняття відносне.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here