“Міцний горішок у головній ролі”: опубліковано трейлер фантастичного фільму “Скло”

0
541

“Скло” – майбутній американський триллер режисера М. Найта Ш’ямалана. У головних ролях Брюс Вілліс, Джеймс МакЕвой та Семюел Л. Джексон. Вихід фільму в прокат запланований на початок 2019-го року.
Хоч інтерес до створення продовження Невразливого і був після прем’єри у 2000, проте Touchstone Pictures вирішили не фінансувати його, незважаючи на солідний касовий прибуток фільму. Ш’ямалан відправився писати Спліт, використовуючи персонажа, якого він придумав ще за часів для Невразливого, але не вписував у фінальний сценарій, через проблеми з балансом.

Ш’ямалан зрозумів, що у нього є можливість створити трилогію. Щоб це зробити йому довелося забезпечетись правами на використання “Невразливого” персонажа Вілліса у студії Disney, з обіцянкою включити їх у виробництво та поширення третього фільму наряду з Universal Pictures. Спліт мав фінансовим та критичний успіхом, і у квітні 2017 року Ш’ямалан оголосив, що він почав процес виробництва триквела під назвою Скло.
Прем’єра в Україні запланован на 17 січня 2019 року. Продовження історії про злочинця з множинним розладом особистості. Згідно опублікованому синопсису, цього разу вони разом з “Містером Скло” – терористом-інвалідом, стикаються зі своїми старими ворогами: Кейсі Кук і супергероєм Девідом Даному.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here