“Мулан” вийде на Disney+ у вересні

0
167

Disney оголосив, що вони відмовляться від внутрішнього театрального релізу “Мулан” на користь цифрового дебюту на Disney+ 4 вересня 2020 року. Прем’єра фільму у кінотеатрах пройде у тих регіонах, де ще немає Disney+.
Прем’єра “Мулан” відбудеться на Disney+ 4 вересня по преміальній ціні $ 29,99. Це за оренду, а не за покупку. І, в добавок, це буде ціна до основної плати за підписку на стрімінговий сервіс.
“Сьогодні ми оголошуємо, що на більшості ринків Disney+, включаючи США, Канаду, Австралію, Нову Зеландію та ряд країн Західної Європи, ми будемо пропонувати абонентам Disney+ епічну пригоду “Мулан” на основі прем’єрного доступу починаючи з 4 вересня”, – сказав генеральний директор Disney Боб Чапек.
“Ціна буде складати $ 29,99 в США, та буде трохи відрізнятися в інших країнах. Одночасно ми будемо випускати фільм театрально на певних ринках, де, в цей час, у нас немає оголошених планів запуску Disney+ та де відкриті кінотеатри”.

Випуск “Мулан” вже кілька разів відкладався в цьому році через пандемію коронавірусу, що викликала закриття кінотеатрів по всьому світу. Спочатку фільм повинен був вийти в прокат 27 березня, але потім був перенесений на 24 липня, а потім на 21 серпня.
Протягом декількох місяців ходили чутки, що “Мулан” може обійти кінотеатри на користь цифрового дебюту. У травні аналітик з Уолл-Стріт припустив, що дебют “Мулан” на Disney+ дійсно може допомогти Disney справитися зі збитком, через пандемію.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here