“Мулан”: з’явився перший тизер до стрічки-адаптації культового мультфільму

0
318


Улюблена історія дітей 2000-х років повертається на великі екрани. Компанія “Walt Disney” на своєму Youtube-каналі поширила перший офіційний тизер до фільму-адаптації культового мультфільму “Мулан” 1998 року випуску. Шанувальники історії про дівчинку-воїна у захваті.
Режисером драматичної стрічки стала новозеландська професіоналка Нікі Каро. У центрі сюжету усім відома історія про відважну дівчину Фа Мулан, яка відправилась на війну замість свого хворого батька. Їй доводиться приховувати свою стать, адже брати участь у бойових діях дозволяється лише чоловікам.
Та Мулан це все під силу, адже вона швидка, прудка та хоробра. З розвитком подій вона увесь час переборює свої страхи, змагається на рівні з іншими чоловіками і врешті-решт показує свою істинну силу. Це епічна подорож перетворить Мулан на почесного воїна і забезпечить їй повагу її нації і гордого батька.

Головну роль у стрічці зіграла 31-річна Лю Іфей, знана китайська акторка. Окрім цього у фільмі знялися такі актори як Йосон Ань, Гун Лі, Джейсон Скотт Лі, Ці Ма, Донні Єн та інші. Варто відзначити, що усі вони китайської національності.
Підбору акторів передував скандал під назвою “Скажи Діснею, що ти не хочеш світлошкірої Мулан”. Компанію “Walt Disney” звинуватили у співпраці лише з “білими” акторами, після чого вона розпочала пошуки митців різних національностей і кольору шкіри.

На світові екрани “Мулан” вийде 27 березня 2020 року. Фанати відомого мультфільму вже не можуть дочекатися виходу стрічки-адаптації. Нагадаємо, що у 1998 році “Мулан” з бюджетом 90 мільйонів доларів приніс касові збори у 304 мільйонів доларів, що є дуже високим показником для того періоду.
Слід зазначити, що “Walt Disney” всерйоз взявся за римейки своїх культових мультфільмів 20-річної і більше давності. Окрім “Мулан”, це стрічки на мультфільми “Король Лев”, “Алладін”, “Русалонька” та інші.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here