Надя Дорофеєва з’явилась на екранах кінотеатрів

0
567

Довгоочікувана українська новинка кінематографу нарешті вийшла на великі екрани. «Я, Ти, Він, Вона» – черговий (10-ий) проект від «Кварталу 95», що неабияк вразив громадськість зірковим акторським складом: Ольга Полякова, Сергій Бабкін, Ольга Сумська та Надя Дорофеєва – у головній ролі.

Солістці дуету «Время и Стекло» довелось на час зйомок стати коханкою Зеленського, що не менш очікувано, ніж її акторська участь у фільмі. Сьогодні, на офіційній сторінці в Instagram, співачка висвітлила у сторіс відеоуривки із першого прем’єрного показу фільму. Оприлюднила також зйомку прес-конференції та вихід знімального колективу на сцену.

Гра Дорофеєвої у комедійній стрічці виявилась для зірки акторським дебютом. Втім, обійшлось не без труднощів – і справа зовсім не у любовній лінії. Найскладнішим, як зізналась співачка, виявився момент, коли їй за п’ять хвилин до кадру доводилось запам’ятовувати повністю змінений текст. До того ж, не завжди україномовний.

Артистка була змушена оперативно вивчати японські слова, такі як «нигириси хугасе», «нигириси какунсе», «нигируси когасе». Однак, зазвичай, під час зйомки усе вдавалось дещо інакше. Як от «козаке», з чого потім «сміявся цілий знімальний майданчик» – не без посмішки розповіла зірка. До слова, загальна прем’єра в український кінотеатрах відбудеться незабаром – 27 грудня цього року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here