Надзвичайний трейлер пригодницького фільму “Джим Ґудзик і машиніст Лукас”

0
836

Якось на віддалений маленький острів Луммерленд приходить поштова посилка. Відкривши її, місіс Ваас знаходить там маленького темношкірого хлопчика. Вона назвала його Джим Ґудзик та виростила як рідного сина. З часом острів стає замалим для усіх його жителів. Разом з машиністом Лукасом Джим відправляється у подорож на локомотиві. На них чекають пригоди, зустріч із справжнім драконом та визволення принцеси.

Пригодницький сімейний фільм “Джим Ґудзик і машиніст Лукас” – це екранізація однойменного популярного дитячого твору німецького письменника Міхаеля Енде. Книжку написано в 1960 році і відтоді вона не втрачає своєї популярності. На початку 60-х історію вперше екранізували, це був чорнобілий фільм, який згодом “розфарбували”, у 90-х зняли мультсеріал.
Повнометражний фільм про улюбленого дитячого героя, як і сама книжка, матиме продовження. Наразі творча група працює над сценарієм, а прем’єра продовження запланована на весну 2020 року. Фільм “Джим Пуговка і машиніст Лукас” з’являться на великих екранах з 28 червня 2018 року.
Режисером фільму став: Денніс Ганзель. Жанр: пригоди, сімейний, фантастика. В головних ролях: Хеннінг Баум, Уве Оксенкнехт, Крістоф Марія Хербст, Аннета Фрір та інші.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here