Найочікуваніші українські фільми 2018 року

0
1039

Нещодавно світ відзначав міжнародний день кіно. Українські митці також не лінуються, і стараються випускати якнайбільше цікавих стрічок.
До уваги пропонуємо перелік кількох найяскравіших фільмів, якими глядачі зможуть насолоджуватись в новому 2018 році.
Свінгери (18+)
Українська комедійна мелодрама, що має вийти 1 січня 2018 року, є адаптацією з латвійського фільму 2016 року. Стрічка розповідає про любовний трикутник між жінкою і двома чоловіками. У головних ролях Даша Астаф’єва, Олексій Вертинський, Любомир Валівоць та Оля Полякова.

Егрегор
Містичний пригодницький трилер, що розповідає про боротьбу за володінням світом між певними орденами Білим та Темним, у якій значне місце відіграє семирічний український хлопчик.  Дата випуску має оголоситись невдовзі.

Казка про гроші
Фільм вийде в прокат 25 січня 2018 року та представляє собою картину за мотивами повісті Володимира Короленка «Йом-Кіпур, або Судний день».

“Руслан і Людмила”
Для любителів мультфільмів, цікавою несподіванкою нового року стане вихід, 7 березня, анімаційного фільму, за мотивами відомої казки Олександра Пушкіна “Руслан і Людмила”. Головних героїв Руслана та Мілу озвучили вокалісти групи “Время и Стекло”, а саме Олексій Завгородній та Надя Дорофєєва.

Легенда Карпат
історично-пригодницький фільм, знятий режисером Сергієм Скобуном. у фільмі йдеться про голову визвольного руку опришків у Карпатах XVIII ст. Олексу Довбуша. У головній ролі виступає співак, а тепер щей актор – Валерій Харчишин. Вихід стрічки планується в квітні 2018 року.

Бобот
Фантастично-пригодницький фільм, для всієї сім’ї, знятий Максимом Ксьондою. У центрі подій 12-річний хлопчик, котрий бореться за людство із неземними створіннями. Прем’єра фільму запланована на 21 червня 2018 року.

Цей рік, для українського кіно став досить плодючим. Безліч різноманітних фільмів та мультфільмів українською мовою стали хітом та влились в народ. Дякуємо всім, хто прикладає великих зусиль для створення таких шедеврів. Надіємось, що в наступному році буде вдвічі більше наших українських кінострічок.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here