Наомі Скотт розповіла про зйомки в фільмі ”Аладдін”

0
481

Наомі Скотт, британська актириса, що грає головну роль, принцесу Жасмін, розповіла про зйомки фільму. Не кожному випадає можливість в дитинстві спостерігати за діснеївським принцесами, а в дорослому віці зіграти одну з них. Але саме це трапилось з Наомі Скотт, хто панад усіх любила принцесу Жасмін, а тепер зіграє улюбленицю у фільмі ”Аладін”. Мати Наомі індійського походження, а тато британець, отож і виглядає актриса як принцеса Жасмін: темне влося і очі та світла шкіра.

Це великий крок для 25-річної актриси перейти від ролей в ”Могутні рейнджери” та ”Янголи Чарлі” до іконічної ролі Жасмін. Наомі в захопленні, що грає роль однієї з діснеївських принцес, адаптованої до ідеалів сучасного суспільства. Образ Жасмін Гай Річі, режисер фільму, будуватиме на основі анімованої версії, яка мала у собі чимало феміністичного. Про свою героїню Наомі розповідає таке: ”Вона добре знана й улюблена в усьому світі. Наше завдання: відтворити автентичну атмосферу та зберегти життєву натуральність. Я хочу показати багатогранність моєї героїні. Мені подобається, що Жасмін справді захищає народ, дбає за нього…”

Впродовж зйомок у Наомі Скотт уже було 9 різних суконь. І звичайно класична синя, за якою впізнають Жасмін, була всипана камінцями від Сваровські. Актриса каже: ”Результат має бути дуже красивим і спраді елегантним. На початку фільму фасони одягу були різними. Були й такі, що говорила про обов’язки прнцеси і костюми в яких я могла вільно рухатись.”

У Жасмін з’явиться справжня подруга Даліа (Насім Педрад) неймовірна, смішна і дуже розумна. Адже в реальному житті складно переживати пригоди без кращої подруги, яка все зрозуміє. Режисер, Гай Річі зробив усе, щоб показати дружні любов, сповнити персонажів глибокого змісту. ”Гай Річі чудовий режисер, з ним і його командою дуже комфортно працювати. Він добре організовує творчий процес, тож зйомки приносять задоволення.” – каже Наомі Скотт. На екрани фільм вийде в 2019 році наприкінці весни.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here