Наталі Портман підкорюватиме космос у новій стрічці: трейлер

0
403


У мережі з’явився трейлер нової драматичної стрічки “Люсі в небі”. 37-річна актриса Наталі Портман зіграла у фільмі головну роль – жінку-астронавта “NASA”, яка повертається на Землю після тривалого перебування у космосі. Точна дата виходу стрічки поки що невідома.
За сюжетом головна героїня Люсі Кола відправляється в космос і, побачивши Землю, її велетенські розміри, переживає певне перевтілення і повертається на свою планету зовсім іншою людиною. Вдома дівчина по-трохи втрачає психологічний зв’язок з реальністю та близькими їй людьми, потрапивши у світ, який тепер здається таким маленьким і жалюгідним.

Режисером фільму “Люсі в небі” став Ной Хоулі, творець серіалів “Фарго” і “Легіон”. Ця стрічка стане його дебютною у повнометражках. Окрім Наталі Портман у фільмі знялися Джон Хемм, Зазі Бітц, Ден Стівенс, Нік Офферман та інші.
Юзери у Youtube коментують трейлер так: “Вау, виглядає круто. Я вже відчуваю запах Оскара для Наталі”, “Мені подобається “Легіон”, тому я можу лише уявити, яким класним буде цей фільм”, “Я досі намагаюся зрозуміти про що сюжет”, “Наталі виглядає як хлопчик з серіалу “Stranger Things”, “Я зовсім спантеличений. Про що він?”, “Я простий чоловік. Бачу Наталі Портман – дивлюся фільм”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here