Названий найпопулярніший фільм цього року

0
581

Лідером став фільм про расизм “Пастка” Джордана Піла. Відома кіноафіша Rotten Tomatoes найпопулярнішим в цьому році назвала фільм “Пастка”. Стрічка отримала 99 відсотків позитивних відгуків від близько 300 кінокритиків. Глядачі ж оцінили фільм на 87 відсотків.
Цікаво, що назва кіноафіші в перекладі означає “гнилі помідори”, назву сайту утворено від традиції кидати гнилими помідорами в артистів, що не сподобалися публіці. Лідером була визнана картина “Пастка” режисера Джордана Піла, яка була знята в жанрі хоррора.

В сюжеті фільму розповідається про молодого чорношкірого фотографа, який знайомиться з багатими батьками його білої дівчини. Візит молодого хлопця перетворюється в боротьбу за виживання, адже сім’я його коханої – закоренілі расисти.
Друге місце в рейтингу зайняла мелодрама “Кохання” Майкла Шоуолтера з 98 відсотками від 242 критиків і оцінкою 89 відсотків від глядачів. А замкнула трійку лідерів картина “Дюнкерк” з 92 і 82 відсотками відповідно.
Далі в першу десятку увійшли стрічки “Чудо-жінка”, “Леді Берд”, “Логан”, “Зоряні війни: Останні джедаї”, “Малюк на драйві”, “Таємниця Коко” та “Тор: Раґнарок”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here