“Непокора” страждання через заборонене кохання

0
1081

Дві красуні знялися у відвертій стрічці про заборонене кохання. Рейчел МакАдамс та Рейчел Вайс, неймовірно привабливі жінки, талант яких неможливо заперечити, адже, кожна з цих прекрасних створінь викладається на всі сто відсотків, коли грає свою роль, чи то вона трагічна, чи навпаки – комедійна.
Багатоплановість та вміння перевтілитись, відчути глибину образу, чарує з першого погляду. Маєте змогу побачити це просто зараз.

Кінострічка знята по мотивам однойменної новели Наомі Алдерман, розповідає про суворі погляди єврейської громади на одностатеве кохання. Рейчел Вайс грає дочку, яка повернулася додому на похорон батька рабина, повернулася туди, де її вже давно ніхто не чекав.
Там вона зустрічає друзів дитинства, сімейну пару, в якій виявляється, що героїня Рейчел МакАдамс, яка одружена, теж має схильність до таких відносин. Але, це пильно приховується, інакше її за це осудять.
Отже, скоро на екрани вийде фільм, який розповідає про те, як іноді, варто піти проти системи заради щастя, і як варто за нього відстояти свої позиції.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here