Netflix анонсував вихід стрічки про “народження зірки” Бейонсе

0
348


Допоки чи не на кожній хвилі лунає уже як культова «Shallow» та глядачам не сила забути про вражаючі акторські вміння Леді Гаги, сюжет про «народження зірки» продовжується. Тільки-от на цей раз у центрі уваги опинилась одна із найвідоміших темношкірих жінок світу – американська виконавиця стилю R&B Бейонсе.
Чотирнадцятого квітня 2018 року світ зупинився. Саме тоді глядач вперше побачив вражаючу стрічку у рамках престижного фестивалю мистецтв Коачелла. З того часу минув рівно рік. Відтак, стримінговий сервіс Netflix прийняв для себе неабияк хайпове (до того ж, історичне) рішення зафільмувати сторінки із життя культової виконавиці у рамках документального фільму під назвою «Повернення додому».

Від поняття творчості до масового культурного руху. Згідно з трейлером, що з’явився у мережі сьогодні, чи не одразу стає зрозуміло, на що орієнтуються сценаристи майбутньої документалки. Фільм відображатиме Бейонсе не лише у ролі культової виконавиці, але й у контексті явища масового, світової поп-культури загалом.
«Те, що я справді хочу зробити, це відобразити короткий шматок історії людства у розрізі життя однієї людини. У мене є можливість проілюструвати, наскільки доброю і відкритою може бути ця одна людина. Ви будете захоплюватись, любити і, моментами, сміятись. Єдине, у чому я впевнена, після екранізації стрічки мені зателефонують з дому», – зазначають творці фільму.

Що цікаво, незважаючи на тривалі зйомки, очікувана документальна стрічка з’явиться на стримінговому сервісі зовсім згодом – уже сімнадцятого квітня цього року. Так чи інакше, видовище повинне бути захоплюючим. А поки, майбутній фільм набирає приголомшливих рейтингів ще до прем’єри.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here