Netflix купив кінотеатр і видаватиме власний друкований журнал

0
359

Одна з найвідоміших стрімінгових платформ у світі не перестає дивувати. Окрім покупки одного з лос-анджелеських кінотеатрів, Netflix збирається видавати власний журнал під назвою “Wide”. Однак, ви не знайдете видання у звичайних газетних кіосках чи навіть в Інтернеті.
Журнал виходитиме раз на квартал і поширювати його будуть на спеціальних заходах, що пов’язані з кіноіндустрією. Головною метою друкованої продукції буде, звісно, реклама зірок стрімінгової платформи та їхніх нових фільмів та серіалів серед, до прикладу, членів журі відомих кінопремій.
“Wide” матиме сто чи навіть більше сторінок, де будуть розміщені інтерв’ю з акторами, цікаві розповіді про людей, що створюють контент платформи. Безкоштовний журнал дасть можливість ще більше популяризувати “Netflix” саме серед голлівудської аудиторії. Відомо, що минулого року компанія випустила близько 700 програм, що охоплюють фільми, серіали, документальні фільми, комедії та анімацію.

Критики кажуть, що на тлі такої кількості продукції якість фільмів та шоу, на жаль, не зростає, адже щотижня вони презентують щось нове. Компанія придбала кінотеатр у Лос-Анджелесі, аби влаштовувати там власні модні заходи. У “Netflix” пообіцяли реставрувати будівлю кінотеатру, який є одним зі знакових місць американської кіноіндустрії. У 1922 році в ньому відбулася прем’єра першого голлівудського фільму під назвою “Робін Гуд”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here