Netflix презентував очікувану стрічку “Бейонсе: Повернення додому”

0
297

Ще минулоріч світ затамував подих та розпочав зворотній відлік в очікуванні грандіозної прем’єри. І, нарешті, вона відбулась. Стримінговий сервіс Netflix таки довів до успішного завершення роботу над стрічкою про культову виконавицю Бейонсе. Шанувальникам не сила стримати захвату, а, разом з тим, і коментарів. «Боачелла продовжується», – одноголосно заявили юзери.
Нагадуємо, традиційний для мистецького простору фестиваль «Коачелла» минулоріч ввійшов до історії музики. Ба більше – його головний ді-джей Галед гордо та промовисто заявив: «Коачеллу тепер зобов’язані перейменувати на Боачеллу». І трапилось це після феєричної концертної програми від Бейонсе. Тоді ж співачка вмить перетворилась на «королеву кампусу», присвятивши свій виступ black-культурі.


До того ж, саме у рамках творчого фестивалю Бейонсе анонсувала вихід ексклюзивного альбому та документального фільму, що відверто проілюструє найтемніші сторінки із її музичної кар’єри у контексті темношкірої виконавиці. Втім, того дня ніхто навіть не сподівався, що за екранізацію приголомшливого сюжету візьметься стримінг-сервіс Netflix. Але, не минуло й кількох місяців, як Бейонсе розповіла у мережі Twitter усі подробиці.
«Коли я вирішила перетворити Коачеллу на Боачеллу, першочерговим завданням особисто для мене стало висвітлення усіх проблем, із якими зіштовхуються темношкірі на своєму творчому шляху», – коментує вихід уже як культової стрічки Бейонсе. Що цікаво, документальний фільм виявився не єдиним «подарунком», який виконавиця готувала для своїх прихильників ще із минулорічної «Коачелли».

Американська артистка також презентувала світу свій новий, сьомий альбом, із співзвучною назвою «Homecoming: The Live Album» («Повернення додому: Живий альбом»). У свою чергу, документальний фільм отримав назву «Повернення додому: Бейонсе».
До нового альбому ввійшло сорок композицій, і кожна з них була записана під час легендарного концерту «Коачелла», що відбувся у 2018 році. У сумі, тривалість усіх треків складає близько сорока хвилин часу. Варто зауважити, що і альбом, і документальний фільм були виставлені на поталу громадськості майже одночасно.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here