“Netflix” зніме новий фільм про “Трьох мушкетерів”

0
239

Популярна платформа “Netflix” розробляє сучасний фільм «Три мушкетери». Після того, як художній фільм “Рома” отримав три Оскари, прихильність Netflix до створення оригінального контенту, а також до розробки нових фільмів та програм прогресує з вражаючими темпами.

Історію про трьох мушкетерів “Netflix” використає як позачасову, адже цей роман Александра Дюми назавжди залишиться вічним. У пригодницькому романі «Три мушкетери» автор розповідає про молодого француза д’Артаньяна у ХVII столітті, який понад усе хоче приєднатися до знаменитих мушкетерів гвардії в Парижі.
Бойова компанія існувала як армія французької монархії, і, коли д’Артаньян відмовився від приєднання до їхніх лав, йому вдалося подружитися з трьома найбільш відомими і захопленими мушкетерами, Атосом, Портосом і Арамісом. Д’Артаньян приєднується до тріо на різних заходах та поєдинках.

Можливо, це одна з найбільш адаптованих історій з моменту її першої публікації. «Три мушкетери» ставили, і на сцені, і на телебаченні, і в анімаційній формі, і у відеоіграх, коміксах тощо.
Точно невідомо, якого року відбудеться прем’єра стрічки. Всесвітньо відоме гасло “один за всіх і всі за одного” знову пролунає, але вже у новій інтерпретації. А нам залишається чекати на новини щодо фільму і згодом оцінити старання платформи “Netflix”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here