Нова і остання частина “Месників” б’є рекорди за касовими зборами

0
385


Увесь світ, затамувавши подих, очікував на вихід останньої частини фільму про супергероїв “Месників”, і, нарешті, це сталося. Зараз стрічку демонструють на екранах майже усіх кінотеатрів планети, і за перші вихідні прокату їй вдалося побити світовий рекорд і зібрати 1,2 мільярди доларів у світових продажах квитків і більше 350-ти мільйонів доларів у Північній Америці.
Тригодинному фільму прогнозують небачений успіх і протягом наступних тижнів прокату. Кажуть, що він приєднається до ряду наймасовіших та найвідоміших блокбастерів усіх часів.

“Месники: Завершення” стали своєрідним центром тріумфу кінодистриб’ютора “Walt Disney” у 2019 році. “Капітан Марвел” і “Дамбо” разом зібрали більше 500 мільйонів доларів у США та Канаді, тоді як перезавантаження “Аладдін” наступного місяця та “Історія іграшок-4” у червні можуть принести ще 610 мільйонів доларів прибутку.
Потім у липні на великі екрани вийде римейк “Короля Лева” з Дональдом Гловером у ролі Сімби та Бейонсе у ролі Нали. У листопаді світ побачить довгоочікуване продовження мультфільму “Холодне серце”. І наприкінці остання глава саги “Зоряні війни” завершить кінорік у грудні.

Усе це вказує на те, що подібний успіх у майбутньому повторити буде дуже складно. Кінопрокат “Walt Disney” заробив 3 мільярди доларів за останній фінансовий рік, що безпосередньо призвело до майже 20% збільшення прибутку розважального гіганта. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here