Нові “Пірати Карибського моря” від сценаристів “Дедпулу”?

0
552

«Дісней» уже зайнявся ідейною складовою шостої екранізації своєї франшизи. Розробники “Піратів Карибського моря” нещодавно зустрілись із Ретт Різом та його командою, щоб обговорити можливість співпраці – повідомляють Variety.
Однак, поки ще не було жодних офіційних заяв та домовленостей стосовно майбутньої зйомки. П’ять попередніх частин із серії «Піратів» принесли у країну $1.5 мільярда прибутку та на світовому рівні зірвали каси у розмірі $3.07 мільярдів. Лише «Мерці – 2017» заробили на кінопоказах близько 794 мільйонів доларів.

Остання частина культової у своєму жанрі серії вкорте зробила акцент на фабульній складовій Джека Спарроу. Бородьба із привидами моряків, очолюваними Салазаром та кілька взагалі нових персонажів – глядачі по-різному оцінювали такі сюжетні рішення. Купа негативних відгуків та низькі рейтинги на «Rotten Tomatoes» могли поставити хрест на черговій екранізації. Але «Дісней» не оголошував про закриття проекту.

Орієнтовної дати виходу наступного фільму «Піратів Карибського моря» ще немає. Але ходять чутки, що Брентон Туейтс – «син Вільяма Тернера» – уже підписав контракт на зйомки шостої частини.

До слова, ймовірні куратори наступних «Піратів» – Ретт Різ і Пол Вернік –  відомі своєю роботою над фільмами «Дедпул» із Райяном Рейнольдсом у головній ролі. А також вони склали сценарії до фільмів «Життя», «G.I. Joe: Атака кобри 2» та обох «Зомбілендів».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here