Новина про вихід довгоочікуваного фільму “Друзі” виявилась фейком

0
511

Нарешті, шанувальники дочекались продовження культового американського сіткому 90-х. Завершений ще у далекому 2004 році, легендарний серіал до сьогодні не сходить з екранів та захоплює своїм сюжетом нові покоління. Невимушена історія про справжню дружбу і кохання, що не гасне із плином часу, незабаром  НЕ продовжиться у кінострічці «чотирнадцять років потому».

Монтаж вражає правдоподібністю. Усе ті ж актори – Дженніфер Еністос, Меттью Перрі, Кортні Кокс, Метт Леблан, Ліза Кудров та Девід Швіммер – начебто проживуть життя своїх персонажів після хеппі енду. Компанія знову в зборі, але що змусило їх розійтись? Трейлер до фільму зосереджує увагу на подружній кризі Моніки Геллер і Чендлера Бінг – сцена сварки на парковці.

Емоції переповнюють ролик та заважають розгледіти у ньому раціональність. Із плином часу гумор перетворився у гірку іронію, а ностальгія за безтурботною молодістю залишилась гірким осадом у стосунках між «друзями». Продовження серіалу не може бути комедійним. Якщо шанувальники коли-небудь і дочекаються на чергову екранізацію культового сюжету, він виявиться неабияк драматичним та майже не смішним.

Тим не менш, глядачі у передчутті «нової» розв’язки – трейлер до стрічки активно набирає переглядів на Youtube. І раптом, ролик виявляється епізодичною склейкою. Хоча й підробка новини про вихід неіснуючого фільму далеко не для кожного виявилась очевидною.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here