Опубліковано трейлер фільму “Балерина”

0
740

Відома у всьому світі датська балетна зірка Дарлінг і її чоловік, хореограф Франс, після тривалої відсутності повертається до Королівського театру Данії в Копенгагені, щоб взяти участь у постановці класичного балету “Жизель”. Вона буде виконувати головну роль, а Франц виступає в якості хореографа. Під час однієї з репетицій Дарлінг падає, її стегно сильно пошкоджено, і можливо, вона ніколи не зможе знову танцювати.

Її професійне життя, її світ зруйнований, але Дарлінг відмовляється опускати руки, вона приймає рішення готувати заміну — молоду балерину Поллі, та зробити з неї ту Жизель, якою Дарлінг ніколи більше не буде. Але в міру того, як Поллі стає центром уваги, в тому числі уваги Франца, емоційна стабільність Дарлінг порушується.
Цікаві факти про фільм “Балерина”: Стрічка “Балерина” була представлена на Міжнародному кінофестивалі в Лондоні 6 жовтня 2017 року. Це другий фільм режисера Біржітт Мортенсен за сценарієм Кіма Фупца Аакесона після картини “Кімната 304”. Астрід Граруп Елбо – в реальності артистка Датського королівського балету. Роль Поллі – її дебют в кіно.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here