Опубліковано відео зі зйомок останнього “Термінатора”

0
334

На відео, знятому минулого року в Угорщині, з’являються актор Арнольд Шварценеггер та продюсер Ендрю Вайна, який помер цього тижня.
Ролик, який відкриває залаштунковий бік знімального процесу, виклав у мережу Угорський національний фонд кіно. На відео Шварценеггер та режисер фільму Тім Міллер захоплюються Будапештом, а Вайна робить компліменти франшизі. Усе закінчується легендарною фразою Шварценеггера “I’ll be back”.
Подробиці сюжету стрічки досі тримаються в суворій таємниці. Відомо лише, що Джеймс Кемерон має намір перезапустити франшизу і повернути історію в правильне русло. Нова картина проігнорує сюжет третього, четвертого і п’ятого фільмів і замість цього продовжить історію “Термінатора 2”.

Шварценеггер і Хемілтон з’являться на екрані в образах знайомих персонажів. У фільмі також знімаються Наталія Рейс, Маккензі Девіс , Дієго Бонета і Гебріел Луна , який зіграє нову модель термінатора.
Одним з продюсерів нового “Термінатора” виступив Джеймс Кемерон. “Термінатор 6” отримав найбільший бюджет в історії франшизи (навіть з урахуванням інфляції) – $255 млн. До цього найдорожчим фільмом циклу був “Термінатор: Спасіння”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here