Опублікували трейлер другої частини стрічки “Воно”

0
464


Ми чекали на це два роки і, нарешті, це сталося. Вчора “Warner Brothers Pictures” поширили на своєму Youtube-каналі офіційний трейлер другої частини фільму жахів “Воно”, який знятий за однойменним романом американського письменника Стівена Кінга. Судячи з відео, стрічка буде ще більш моторошна, ніж попередня. 
Режисером другої частини знову став Андрес Мускетті. До слова, вихід першого фільму приніс йому шалену омріяну популярність. “Воно” вийде на українських екранах 5 вересня цього року.

Зйомки почалися у червні минулого року і закінчилися у жовтні. За синопсисом події відбуватимуться через 27 років після подій літа 1989 року, а саме знайомства “Клубу невдах” з клоуном Пеннівайзом. Діти виросли, але ніхто з них не забув про давню обіцянку: “Якщо Воно повернеться, вони разом будуть боротися проти нього”. І тут видається несподіваний дзвінок…
Головні ролі у фільмі “Воно” зіграли Джеймс Мак-Евой, Джессіка Честейн, Білл Скарсгард, Білл Гейдер, Енді Бін та інші. Перша частина фільму жахів за перший тиждень прокату зібрала 123 мільйони доларів. Стрічка “Воно” тоді зайняла першу сходинку серед інших кінопрем’єр. За весь час прокату фільм зібрав 376 мільйонів при бюджетові у 35 мільйонів доларів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here