Оскар 2019: хто потрапив у списки категорій?

0
526

Не за горами щорічна церемонія нагородження Оскар. У понеділок Академія кінематографічних мистецтв і наук, яка щорічно організовує Оскар, оприлюднила короткі списки для документальних фільмів, іноземних фільмів, музики та спецефектів.
Рік був неймовірно плідний на хороші документальні фільми, серед таких є ”RBG” фільм про життя Рут Бейдер Гінзбрук, яка займає посаду судді Верховного суду США. Також до списку увійшов фільм ”Будеш моїм сусідом?” про  Містера Роджерса, журналіста, що створював телепрограму для дітей. ”Вільне солло” фільм про людину, що мріяла вилізти на небезпечну гору Ель-Капітан (Каліфорнія). І нарешті ”Три ідентичні диваки” історія доволі ексцентрична та повна дивацтв.

Щодо списку іноземних фільмів, то всі 9 є успішними. Фільм ”Рим” від Альфонсо Куарона, мексиканського режисера. Наступний фільм ”Холодна війна” знятий поляками. І південнокорейська містична драма ”Горіння” також увійшла до цього списку.

Колекцію музичних хітів мовою оригіналу цьогоріч складатимуть: пісня Леді Гаги та Бредлі Купера ”Shallow” з фільму ”Народження зірки”, пісні Емелі Блант ”The Place Where Lost Things Go” та Лін-Мануель Міранда ”Trip A Little Light Fantastic” із фільму ”Мері Попінст повертається”,  а також пісня Кедріка Ламара та SZA ”All The Stars” з фільму ”Чорна Пантера”.

У номінації за кращі спецефекти боротиметься 10 фільмів, серед яких є такі блокбастери: ”Месники: війна нескінченності”, ”Чорна пантера”, ”Світ Юрського переіоду 2”, ”Мері Попінс повертається” та ”Пешому гравцю приготуватися”.
Голосування за кожну категорію відбуватиметься з 7 по 14 січня 2019 року. Кожна із категорій буде боротись за номінацію 22 січня. І переможці будуть оголошені на 91-й церомонії нагородження Оскара 24 лютого.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here