Останні дні Робіна Вільямса у зворушливому трейлері нового документального фільму “Robin’s Wish”

0
260

Останні дні Робіна Вільямса та його битва зі смертельним нейродегенеративним розладом займають центральне місце у трейлері нового документального фільму “Robin’s Wish”.
Ексклюзивний трейлер, включає інтерв’ю з вдовою актора Сьюзан Шнайдер Вільямс, а також з його друзями та колегами Шоном Леві, Джоном Р. Монтгомері та Девідом Е. Келлі, які розповідають про останні дні актора. Сам Вільямс з’являється через старі кліпи та інтерв’ю. В один особливо зворушливий момент можна почути, як він каже: “Важливі інші, ось у чому суть життя”.
Фільм, режисером якого є Тайлор Норвуд, вперше досліджує боротьбу Вільямса з деменцією з тільцями Леві, проливаючи зовсім нове світло на трагедію, красу та міць розуму одного з найбільших артистів усіх часів.
Сьюзан Шнайдер Вільямс описує фільм, як історію її та її чоловіка, але при цьому більш універсальну. Вона, також, проливає світло на назву фільму. “Робін хотів допомогти усім нам менше боятися. Це було бажанням Робіна”, – сказала вона. “Ми обговорювали, яким саме має бути наша спадщина у життя, коли прийде наш час йти. Не упускаючи жодної секунди, Робін сказав: “Я хочу допомогти людям менше боятися””.

Vertical Entertainment випустить “Robin’s Wish” 1 вересня у цифровому форматі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here