Перевтілення “Трансформерів” у новій кінострічці

0
369

Франшиза до культового сюжету по-новому засяла на екранах кінотеатрів. Всупереч сумнівам критиків, великій жовтій робокомасі вдалось щонайменше не занизити планку іменитих «Трансформерів».
Початкова сцена, запозичена із оригінальних фільмів, виявилась чудовою приманкою для шанувальників – щоб вони «не перемикались». Втім, Майкл Бей вирішив дещо відійти від серйозних історій із серії його високобюджетних картин і створити милий фільм про дружбу міжгалактичного робота та підлітка із Землі.

Рік – 1987, десь на околиці Сан-Франциско. Режисери зробили вдалий акцент на ностальгії, що й значною мірою вплинуло на касовість роботи. Усе традиційно, дівчинка-розбишака, що захоплюється автомеханікою та зовсім нещодавно втратила батька. І, «неочікувано», вона знаходить вірного приятеля-робота. Не абиде – а на сміттєвому звалищі. Нагадує минулорічну стрічку «Першому гравцю приготуватися», але сценаристи такий зухвалий факт стараються заперечувати.

Фільм буквально пронизаний атмосферою 80-х, на ряду із культовими сценаріями «Назад у майбутнє» та «Коротке замикання». Чи не найкращим рішенням стосовно акторського складу виявився Джон Сіна – відомий американський реслер. Хоча у сюжеті він з’являвся не так часто, сцени з ним виявились чи не найкращими.
Тим не менш, йому все рівно не вдалось затьмарити головного героя – робота Бамблбі, його почуття гумору та сердечність. Вихід спін-офу до «Трансформерів» в Україні очікується з дня на день – уже 20 грудня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here