Перші прем’єрні дні – 160 млн. доларів у касах “Капітана Марвел”

0
307


Цими днями, символічно до Міжнародного дня жіноцтва, трапилась подія, що назавжди змінила історію адаптації коміксів. Вперше жінка стала не «дівчиною супергероя», а власне супергероєм. Керол Денверс, вона ж Капітан Марвел, уже демонструє свою велич на великих екранах. Не зважаючи на цілковито різні глядацькі відгуки, лише за кілька днів каси фільму поповнились на 160 мільйонів доларів. Чим вам не показник?
Надлюдські здібності в образі жінки – такий образ поставить крапку у серії фільмів від Marvel. Він же повинен розпочати цілковито нову історію. На цей раз, не упереджену за рамками стереотипів. Усі, хто слідкував за адаптацією коміксів ще із першої «Залізної людини» та усі, хто приєднався до перегляду  зовсім нещодавно – знають, що саме стрічка про «Капітана Марвел» нарешті дасть відповідь, як закінчиться «Війна нескінченності».

Не дивно, що армія глядачів, що одразу подались до кінотеатрів, принесла для іменитої кіностудії близько 160 мільйонів доларів – лише за перші покази і лише всередині країни. Хоча й у свій час «Чорна пантера» зібрала на п’ятдесят мільйонів більше, фільм випередив ще одну феміністичну стрічку – «Диво-жінку» від DC.

Що стосовно реакції кінокритиків, на «Rotten Tomatoes» схвальних відгуків налічується 62 відсотки, глядачі сприйняли екранізацію менш критично – на 82%. Так чи інакше, фільм залишається «обов’язковим для перегляду» для всіх, хто у подальшому планує побачити очікуваний фінал війни супергероїв проти Таноса.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here